Kazimierza Pułaskiego 8, 81-368 Gdynia

O nas

Biuro Tłumaczeń Faster działa od 2003 roku. Jako jedyne biuro tłumaczeń w Gdyni posiadamy certyfikat ISO 9001:2015. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin z całego świata. Starannie selekcjonujemy tłumaczy, z którymi współpracujemy, tak aby spełniali wymagania naszego systemu kwalifikowania dostawców wg normy ISO. Ponadto do każdego zlecenia indywidualnie dobieramy tłumacza, aby zapewnić jak najwyższą jakość przekładu.

 

Dlaczego Faster?

Certyfikat jakości ISO 9001:2015

System zarządzania jakością to m.in. surowo przestrzegana procedura doboru (kwalifikowania) tłumaczy, którzy mogą dla nas pracować. Gwarantuje ona naszym klientom zawsze wysoki poziom realizowanej usługi.

 

Weryfikacja tłumaczy

Tłumacze współpracujący z naszym biurem przechodzą wieloetapową weryfikację, dzięki czemu współpracujemy jedynie z najlepszymi specjalistami w swojej branży, a oferowane przez nas tłumaczenia są najwyższej jakości.

 

Korzyści dla firm i stałych klientów

Przy częstym korzystaniu z usług naszego biura oferujemy liczne korzyści takie jak stały rabat nawet od najmniejszego zlecenia, szybkie złożenie zlecenia za pomocą jednego e-maila czy faktury miesięczne z odroczonym terminem płatności.

 

 Gwarancja bezpieczeństwa

Oddając nam tekst do tłumaczenia gwarantujemy poufność oraz bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Wszyscy tłumacze oraz osoby, które pracują w naszym biurze zobowiązane są do zachowania tajemnicy służbowej. Nie przechowujemy także nadesłanych plików oraz dokumentów.

 

Referencje potwierdzają jakość

Wieloletnia współpraca i zadowolenie klientów znajduje potwierdzenie w licznych referencjach, które otrzymujemy każdego roku.

Jeśli uważasz, że nasze usługi czy postępowanie nie są zgodne z polityką jakości ISO 9001, proszę podziel się swoją opinią bezpośrednio z zarządem firmy.