Wyjeżdżasz za granicę i potrzebujesz tłumaczenia testu lub zaświadczenia szczepienia na COVID-19?

W naszym biurze przetłumaczysz wszystkie dokumenty niezbędne do wyjazdu za granicę w czasie pandemii koronawirusa takie jak zaświadczenie o odbytym szczepieniu czy negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Przetłumaczony negatywny wynik testu na koronawirusa pozwala na swobodne podróżowania i uniknięcie kwarantanny po przyjeździe do kraju docelowego (dokładne wytyczne można znaleźć na stronie Ministerswa Spraw Zagranicznych RP).

Wykonujemy także tłumaczenia zaświadczeń o szczepieniu przeciw COVID-19, które zwalnia z obostrzeń w niektórych krajach.

Wiemy jak ważne jest szybkie załatwienie formalności związanych z wyjazdem i podróżą za granicę w czasie pandemii, dlatego w naszym biurze gotowe tłumaczenie możesz otrzymać nawet tego samego dnia w którym zostało zlecone!

Prześlij nam swoje dokumenty, które chcesz przetłumaczyć.


W ciągu godziny przedstawimy Ci bezpłatną wycenę tłumaczenia Twoich dokumentów. Zlecenie możesz złożyć zdalnie, a gotowe tłumaczenie możesz odebrać nawet tego samego dnia. *

* W zależności od języka na jaki ma być przetłumaczony dokument termin realizacji może wydłużyć się do następnego dnia roboczego.